Field Bundle (1.0.3) - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Group
fi: Ryhmä

en: Author
fi: Tekijä

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Other
fi: Muu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Default options
fi: Oletusasetukset

en: Apply
fi: Käytä

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
fi: @type: poistettiin %title versio %revision.

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: Delete relation
fi: Hylkää suhde

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Config
fi: Asetukset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Language settings
fi: Kieliasetukset

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
fi: Kirjoituksesta %title poistettiin versio, jonka tyyppi oli @type ja päiväys  %revision-date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
fi: @type: palautettiin käyttöön %title versio %revision.

en: Revert to earlier revision
fi: Palauta käyttöön aikaisempi versio

en: Delete earlier revision
fi: Poista aikaisempi versio

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: Delete all translations
fi: Poista kaikki käännökset

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
fi: Haluatko varmasti poistaa @entity-type: %label?

en: Delete @language translation
fi: Poista kielen @language käännökset

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
