Field Bundle (1.0.3) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Other
lt: Kiti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Delete all translations
lt: Pašalinti visus vertimus

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %label (tipas - @entity-type)?

en: Delete @language translation
lt: Pašalinti @language vertimus

en: @date by @username
lt: @username - @date
