Field Bundle (1.0.3) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Group
mr: समुह

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Publishing options
mr: प्रकाशित करण्यासाठीचे पर्याय

en: Default options
mr: मूळ पर्याय

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
