Field Bundle (1.0.3) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: ,
ug: ،

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Default options
ug: سۈكۈت تاللاشلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Language settings
ug: تىلنى تەڭشەش

en: - All -
ug: ھەممىسى
