Field Bundle (1.0.4) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
