Field Bundle (1.0.0-beta1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
