Field Bundle (1.0.4) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Language settings
ga: Socruithe teanga
