Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Node
ar: العقدة

en: All
ar: الكل

en: Revision ID
ar: معرف المراجعة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: UUID
ar: المعرف UUID
