Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички
