Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: All
ca: Tot

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
