Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
