Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat
