Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: All
hr: Svi

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
