Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: All
jv: Kabèh

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin
