Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық
