Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​
