Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Embedded
kn: ಅಡಕಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
