Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: About
ku: دەربارە
