Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: Node
mg: Fehy
