Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
