Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: All
se: Buot

en: About
se: Birra
