Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Remove
vi: Xoá

en: Edit
vi: Sửa

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: All
vi: Tất cả

en: Embedded
vi: Nhúng

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
