Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle
