Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Remove
am: አስወግድ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
