Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
