Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: All
bn: সমস্ত

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
