Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Node
cy: Nod

en: All
cy: I gyd
