Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
