Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
