Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
