Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Node
ro: Nod

en: All
ro: Toate

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
