Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Field types
sk: Typy polí

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
