Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
