Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Node
ta: கணு

en: All
ta: எல்லா

en: Revision ID
ta: பதிப்பு குறியெண்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Machine-readable name
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப் பெயர்
