Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: All
ug: ھەممە

en: About
ug: ھەققىدە
