Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Node
ur: نوڈ
