Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Tabs
it: Schede

en: About
it: Informazioni

en: Field types
it: Tipi di campo

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
