Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Tabs
pl: Zakładki

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól

en: View mode
pl: Tryb widoku
