Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Tabs
az: Tablar

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri

en: View mode
az: Baxış rejimi
