Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Select the view mode
fi: Valitse esitystapa
