Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Tabs
id: Tab

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: View mode
id: Modus tampilan
