Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Tabs
ja: タブ

en: About
ja: アバウト

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: View mode
ja: ビュー・モード
