Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Tabs
lt: Kortelės

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
