Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Default
pt: Por defeito

en: Tabs
pt: Separadores

en: About
pt: Sobre

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: View mode
pt: Modo de visualização
