Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Tabs
ru: Вкладки

en: About
ru: Информация

en: Field types
ru: Типы полей

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Select the view mode
ru: Выберите режим просмотра
