Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: View mode
tr: Görünüm kipi
