Field Collection Tab formatter (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Tabs
uk: Вкладки

en: About
uk: Про модуль

en: Field types
uk: Типи полів

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Select the view mode
uk: Оберіть режим перегляду
