Field collection to Paragraphs (2.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Sticky
cs: Přilepení

en: About
cs: Popis

en: Migration
cs: Migrace

en: Node revision
cs: Revize uzlu
