Field collection to Paragraphs (2.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Sticky
es: Fijo en cabeza de las listas

en: About
es: Acerca de

en: Migration
es: Migración

en: Node revision
es: Revisión del nodo

en: Promoted to frontpage
es: Promovido a la portada

en: The field name.
es: El nombre del campo.

en: Taxonomy term ID
es: El ID del término de taxonomía

en: The config object name.
es: El nombre del objeto de configuración.

en: Serialized configuration object data.
es: Datos serializados del objeto de configuración.
