Field collection to Paragraphs (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Sticky
et: Kleepuv

en: About
et: Programmist

en: Migration
et: Migreerimine

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: Taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermi ID

en: The config object name.
et: Konfiguratsiooni objekti nimi.
